Licealny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży przy
Zespole Szkół nr 5 w Szczecinie

Składy klas w roku szkolnym 2011/2012:
Harmonogram zajęć sportowych klas w roku szkolnym 2011/2012:

Uczniowie Liceum zwyciężyli w finale Mistrzostw Szczecina w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012
W meczu finałowym zwyciężyli z drużyną Zespołu Szkół Budowlanych 2:1.

Zdjęcia z meczu finałowego

Uczniowie Liceum w roku szkolnym 2010/2011 zdobyli Mistrzostwo Szczecina i Województwa w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

Zdjęcia z meczy

1 września 2008 roku w naszej szkole w ramach Licealnego Ośrodka utworzono klasę sportową pod patronatem Ministerstwa Sportu, PZPN i ZZPN.
W klasie tej uczyła się i podnosiła swoje umiejętności piłkarskie utalentowana młodzież z całego województwa zachodniopomorskiego. W chwili obecnej w klasie I LS jest 28, w klasie II jest 24 i w klasie III 24 młodych dobrze się zapowiadających piłkarzy.

Klasy dofinansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Piłki Nożnej.